Niçin Üye Olmalıyız?

Üyelik Destek Kampanyası

Haydi Kızlar Derneğe!

Erenköy Kız Liseliler Derneği, başta EKL camiasını bir araya getirmek ve olanakları kısıtlı kız öğrencilerin eğitimlerini desteklemek amacıyla 1945’den bu yana kesintisiz olarak gönüllü çalışmalar yapmaktadır.

Okulumuzdan sonra biz EKL’lilere ikinci bir yuva olan derneğimizin camiamızı bir araya getirmek ve çocukluktan kalma derin arkadaşlık bağlarını daha da kuvvetlendirmek, farklı nesillerden EKL’lileri buluşturmak ve bu buluşmalardan doğan güçle, lise ve üniversitede okuyan kızlarımızın eğitimi ve içinde yetişmekten gurur duyduğumuz Erenköy Kız Lisesi’nin ihtiyaç duyduğu destekleri sağlamak üzere sizlerin katkısına ihtiyaç duymaktadır.

Bu nedenle tüm EKL’lileri kız kardeşlik bağlarımızı artırmak, birlikte olmanın yücelticiliğini, keyfini, üretkenliğini yaşamak üzere derneğe üye olmaya davet ediyoruz.

Derneğimizin düzenli olarak yaptığı gezi, seminer, kermes, anma toplantıları, mezunlar günü vb. sosyal faaliyetlerde sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, her türlü çalışmamızda sizlerden gelecek öneri, destek ve eleştirilere gereksinme duyduğumuzu içtenlikle ifade ederiz.

2021-2024 dönemi için seçilmiş dernek yönetim kurulumuz, Zeynep Sözmen (EKL84), Berrin Kırar(EKL84), Sevgi Aytekin(EKL83), Nur Unde (EKL2012), Elif Sungur (EKL84), Nursen Sipahi (EKL84),  Deniz Elber Börü (EKL84) 

Sosyal medyada derneğimiz resmi facebook sayfası güncel çalışmalar ve duyurular için hizmetinize sunulmuştur.

Buradaki linkten takip etmenizi ve bu sayfayı henüz bilmeyen EKL’lilerle paylaşmanızı rica ederiz.

Derneğimiz, çalışmalarını tüzüğümüze göre yürütmektedir.

Erenköy Kız Liseliler Derneği’ne üye olmak için üye başvuru formunun doldurulması, 2 vesikalık fotoğrafınız ve nüfus kağıdınızın önlü arkalı fotokopisini derneğimize iletmeniz ve yıllık aidat olan 150TL ödemeyi yapmanız gerekmektedir. Üye başvurunuz kabul edildiğinde adresinize bir mektupla bilgi verilecektir.

Saygı ve sevgilerimizle,

Erenköy Kız Liseliler Derneği